Tilbake
Sunday
18
.
May
2025
13:30
Gymsalen
ENDELIG et ukentlig dansetilbud med salsa og annen latinamerikansk dans for ungdom, hver søndag på Sentralen kl. 13:30-15:30.
Tilbudet er åpent for alle fra 15 til 23 år, som ønsker å utforske salsa og andre latinske rytmer. Hver søndag vil det være en workshop med salsa, og så vil vi i tillegg variere med blant annet reggaeton, rueda de casino og afro-cubansk dans.
Sentralen er på Øvre Slottsgate 3, og dansetimene er gratis for alle SalsaNor Ung-medlemmer.
NB! I juli har vi sommerferie fra søndagsdansen, men starter opp igjen fra søndag 10. august!Vi kjører en prøveperiode på ca. et halvt år, og håper selvsagt på så stor interesse at vi kan fortsette også etter prøveperioden.
Bli med, og spre the good news til flere! Det er selvsagt lov å komme og prøve en gang før man blir medlem for kr. 50 og kan delta så ofte man vil. Kjenner dere noen som ønsker å bli medlem, gjøres det enkelt her: https://www.letsreg.com/no/event/salsanor_ung_medlemskap#init
Info om tilbudet finnes også på SalsaNors hjemmeside her: https://www.salsanor.no/ung/
Velkommen til Sentralen hver søndag kl. 13:30. Ingen påmelding, bare å møte opp!!
Foto: Tovita Razzi Bråthen
Arrangør: SALSANOR