Frokostmøte på Sentralen
Vi har flere lokaler som passer til frokostmøter. Om dere velger vår pakkepris til 344,- eks mva per person, får dere alt inkludert: både leie av lokale, rigg av lokalet, utstyr, kaffe og frokost. Start dagen profesjonelt og effektivt i historiske omgivelser.
.jpg)
Det er enkelt for deltakerne å reise til Sentralen
Bygget vårt er sentralt plassert midt i Oslo sentrum, mellom Egertorget og Akershus festning, og er lett tilgjengelig med både trikk, T-bane og tog.
Frokostmøtedeltakerne kan enkelt komme seg til oss, og deretter reise videre.
Dette er lokalene våre som passer til frokostmøter
Vi har flere lokaler som passer til frokostmøter. Lokalene passer til frokostmøter med 40 til 100 deltakere sittende i kinooppsett.
Forstanderskapssalen - klassisk og elegant. Plass til opptil 135 personer i kino.
Gymsalen - høyt under taket og store takvinduer. Plass til opptil 80 personer i kino.
Hvelvet - unikt og intimt. Plass til opptil 60 personer i kino.
Kronesalen - lyst og luftig. Plass til opptil 100 personer i kino.
Produksjonsrom 1 - store vinduer og god atmosfære. Plass til opptil 70 personer i kino.
Restaurant Hitchhiker - fargerikt og luftig. Plass til opptil 100 personer i kino.
Dette er vår frokostmøtepakke til 344,- eks mva per person
Det skal være enkelt å leie et lokale til et frokostmøte hos oss. Vi har derfor satt sammen en pakkepris per person, som inkluderer det dere trenger.
Om dere velger denne frokostpakken har dere tilgang til lokalet mellom 08:00 og 11:00.
Minimumsantallet deltakere avhenger av hvilket rom dere velger – vi hjelper dere med å finne ut av det.
Inkludert i pakken er:
- Leie av lokalet
- Tilgang til lokalet mellom 08:00 - 11:00
- Opprigg og nedrigg av møbler i lokalet
- Projektor og lerret
- To mikrofoner
- Tilkobling til lyd fra PC
- Kaffe, te og vann
- Croissanter med ost og skinke
- Oppskåret frukt
Det er også mulig å strømme frokostmøtet, eller gjøre opptak
Om dere ønsker kan vi også tilby digital strømming av frokostmøtet på plattformene som dere ønsker. Vi kan også gjøre opptak av frokostmøtet.
Vi har tilgjengelig utstyr og strømmeteknikkere, lydteknikere og lysteknikere tilgjengelig mot en ekstra kostnad.
Sånn her booker du et lokale til frokostmøte
Dere kan sende oss en uforpliktende henvendelse gjennom vårt forespørselsskjema, eller sende oss en e-post på booking@sentralen.no. Du kan også ringe oss på 22 47 25 00.
Ønsker dere å se de ulike lokalene, tar vi dere gjerne imot på en gratis befaring. Dette må avtales i forkant, slik at vi kan være sikre på at lokalene er ledige på dagen dere ønsker å se.
Om dere velger å leie lokale hos oss, vil en av våre produsenter planlegge frokostmøtet sammen med dere.

Ingen treff, men vi lover at det er mange andre fine lokaler!